Kuchnie Lakierowane Wysoki Połysk Fronty - Warszawa
Meble Kuchenne w Połysku
Kuchnie na wysoki połysk to idealne połączenie nowoczesności i elegancji. Proponujemy fronty lakierowane w połysku, które nadają kuchni wyjątkowy charakter. Białe kuchnie w połysku są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących jasne i przestronne wnętrza. Kuchnie lakierowane są nie tylko estetyczne, ale również łatwe w utrzymaniu czystości, co czyni je praktycznym wyborem.
W naszej ofercie znajdują się kuchnie na wysoki połysk, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę luksusu. Każda kuchnia z połyskiem to gwarancja elegancji i nowoczesnego stylu.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią kuchni na wysoki połysk, gdzie znajdziesz wiele inspiracji do swojego wnętrza. Proponowane rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, co pozwala na stworzenie kuchni marzeń. Dostępny jest szeroki wybór frontów lakierowanych w połysku w różnych kolorach.
Kuchnie lakierowane w Warszawie to propozycja dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i unikalny design. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kuchni na wysoki połysk.
Meble Kuchenne w Połysku
W naszej ofercie znajdziesz kuchnie na wysoki połysk, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. To idealna propozycja dla osób pragnących dodać swojemu wnętrzu odrobinę luksusu. Każda kuchnia z połyskiem to synonim elegancji i nowoczesnego stylu.
Galeria Zdjęć Realizacji Kuchnie Lakierowane w Połysku
Kuchnie Lakierowane na Wysoki Połysk - Jakie Wybrać Fronty?
to jeden z najmodniejszych od wielu sezonów trendów jeżeli chodzi o aranżację wnętrza. Dzieje się tak ze względu na liczne walory frontów lakierowanych, zarówno jeżeli chodzi o estetykę jak i względy praktyczne. Przede wszystkim tworzą one wrażenie wnętrza luksusowego, jasnego i przestrzennego. Jakie są zalety lakierowanych na wysoki połysk mebli kuchennych i w jaki sposób o nie dbać, by przez długi czas cieszyły swoim pięknym wyglądem?
Nowoczesna kuchnia z frontami na wysoki połysk
Kuchnie lakierowane z połyskiem idealnie nadają się do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym czy też glamour. Doskonale podkreślają surowość wnętrza oraz geometryczny kształt mebli. To także najlepsze rozwiązanie do kuchni o niezbyt dużych wymiarach czy też bez okna, a takie pomieszczenia często spotyka się w typowych blokach mieszkalnych. Lakierowane fronty rozświetlają pomieszczenie i czynią je optycznie przestronniejszym. Ponadto to dobry wybór do kuchni otwartych na salon. Dzięki temu można stworzyć spójną całość wnętrza wypoczynkowo - kuchennego poprzez wybranie do reszty pomieszczenia również mebli z wysokim połyskiem i bez uchwytów.
Jakie są zalety lakierowanych mebli kuchennych w połysku?
Przede wszystkim jest to piękny, przyciągający uwagę wygląd. Meble te prezentują się niezwykle estetycznie i pozwalają stworzyć wrażenie wnętrza minimalistycznego i czystego, szczególnie jeżeli wybierze się jasny kolor lakieru. Ciemne odcienie są przeznaczone dla osób, które cenią odrobinę awangardy oraz są odważne w kreowaniu wnętrz. Takie meble również będą skupiały na sobie uwagę gości.
Kolejna zaleta to możliwość pokrycia lakierem nie tylko samych korpusów i frontów szafek, ale również wszelkich listew, cokołów, elementów maskujących czy też krawędzi frontów. To zadowoli szczególnie osoby, które są bardzo wymagające jeżeli chodzi o wykończenie kuchnie z troską o najdrobniejszy nawet szczegół.
Zasadniczą zaletą lakierowanych frontów jest możliwość wyboru pośród bogatej palety kolorystycznej począwszy od różnych odcieni bieli poprzez brązy, pastele, barwy odważne i awangardowe aż po czerń. To pozwala dopasować kolor zabudowy kuchennej do konkretnej stylistyki wnętrza oraz swoich własnych upodobań. Tworzy to więc całą gamę opcji aranżacyjnych, tym bardziej, że fronty lakierowane doskonale komponują się z wieloma materiałami takimi jak drewno, kamień naturalny, cegła czy gres.
Nałożenie kilku warstw lakieru w dużym stopniu chroni meble kuchenne przed uszkodzeniami mechanicznymi czy wilgocią, oczywiście także lakier ma swoją wytrzymałość. Z pewnością jest to jednak o wiele lepsze rozwiązanie pod względem użytkowym niż na przykład fronty pokryte laminatem.
Czy fronty lakierowane z połyskiem mają jakieś wady?
Można powiedzieć o pewnych względnych minusach, które mogą być przez niektórych użytkowników uważane za wady, jednakże każdy materiał je posiada. Przede wszystkim lakier może być podatny na zarysowania, ale także działanie wilgoci, jeżeli będzie jej dużo i front jest wystawiony na jej wpływ przez długi czas. Na przykład może się tak dziać na skutek zalania frontu podczas zmywania. Wtedy, jeżeli woda zostanie pozostawiona, lakier może ulec zniszczeniu. W normalnych warunkach jednak, jeśli wilgoć zostanie wytarta, można liczyć na długie i bezproblemowe użytkowanie frontów lakierowanych. Podobnie sytuacja wygląda przy każdym innym rodzaju frontów. Stałe zawilgocenie ogólnie nie sprzyja meblom kuchennym.
Niektórzy użytkownicy wspominają również o widoczności odbicia palców na frontach bez uchwytów. Pozornie obniża to walory estetyczne mebli, jednakże z takim problemem również łatwo się można uporać przy regularnej pielęgnacji. Trzeba pamiętać, że przy wyborze ciemnych frontów lakierowanych na wysoki połysk może także wystąpić problem szybkiej widoczności osadzania się kurzu czy też sierści zwierząt. Kolejna kwestia to oddziaływanie promieniowania słonecznego. W bardzo nasłonecznionej kuchni lakier po latach może nieco zmienić barwę.
Jak widać wady lakierowanych na wysoki połysk frontów kuchennych są kwestią bardzo względną. Przed podjęciem decyzji o wyborze tego typu wykończenia najlepiej jest przeanalizować także wady innych rozwiązań, by wybór był świadomy i obiektywny.
Jak pielęgnować kuchnie lakierowane na wysoki połysk?
To najważniejsza kwestia, która będzie stanowić o tym, że meble lakierowane będą się idealnie prezentować przez długie lata. Podobnie jak meble z innym rodzajem wykończenia także i te należy pielęgnować zgodnie z ich wymaganiami. Przede wszystkim należy sobie uzmysłowić, że każdy rodzaj frontu brudzi się tak samo intensywnie. Na niektórych wykończeniach po prostu takie zabrudzenia będą trudniej dostrzegalne. Na przykład odciski palców będzie widać bardziej na ciemnych frontach lakierowanych na połysk. Niemniej każdy typ frontu należy regularnie czyścić. Meble lakierowane przecieramy delikatnie miękką ściereczką z mikrofibry zmoczoną w samej wodzie lub wodzie z dodatkiem bardzo łagodnego detergentu. Nie należy używać szorstkich gąbek, wybielaczy ani substancji ściernych takich jak mleczka czy pasty abrazyjne. Rozchlapaną wodę należy zetrzeć na koniec sprzątania kuchni czy też zmywania. Szczególnie należy zwracać uwagę na elementy mebli znajdujące się w tak zwanej strefie mokrej, czyli tam gdzie się zmywa lub segreguje śmieci. Fronty mogą zostać zalane także przy piekarniku czy suszarce do naczyń. Te miejsce jak najczęściej wycieramy do sucha. Dzięki skrupulatnej pielęgnacji meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk będą przez lata prezentować się jak nowe.
Jaki Kolor frontów wybrać?
Wybierając kolor lakierowanych frontów mebli kuchennych, warto przede wszystkim kierować się własnym gustem. Różnorodność kolorystyczna pozwala każdemu stworzyć oryginalną przestrzeń kuchenną.
Wzornik Kolorów Palety RAL
- RAL 1000
beżowo-zielony - RAL 1001
beżowy - RAL 1002
żółty piaskowy - RAL 1003
żółty sygnałowy - RAL 1004
żółto–miodowy - RAL 1005
miodowo–piaskowy - RAL 1006
pomarańczowo–miodowy - RAL 1007
żółty narcyzowy - RAL 1011
irchowo–beżowy - RAL 1012
żółty cytrynowy - RAL 1013
Oyster white - RAL 1014
słomkowo–beżowy - RAL 1015
kość słoniowa - RAL 1016
żółty siarkowy - RAL 1017
żółty szafranowy - RAL 1018
żółty jasny - RAL 1019
irchowo-szary - RAL 1020
piaskowo-szary - RAL 1021
żółty kadmowy - RAL 1023
Traffic yellow - RAL 1024
beżowy ciemny - RAL 1027
oliwkowy - RAL 1028
żółty melonowy - RAL 1032
żółty ciemna cytryna - RAL 1033
żółcień georginiowa - RAL 1034
żółty pastelowy
- RAL 2000
pomarańczowy jasny - RAL 2001
pomarańczowy ceglasty - RAL 2002
czerwony ceglasty - RAL 2003
pomarańczowy średni - RAL 2004
pomarańczowy - RAL 2008
oranż - RAL 2009
pomarańczowy - RAL 2010
pomarańczowy sygnałowy - RAL 2011
pomarańczowy głęboki - RAL 2012
łososiowy
- RAL 3000
czerwony ognisty - RAL 3001
czerwony głęboki - RAL 3002
czerwony karminowy - RAL 3003
rubinowy - RAL 3004
purpurowy czerwony - RAL 3005
bordowy średni - RAL 3007
ciemny wiśniowy - RAL 3009
czerwony tlenkowy - RAL 3011
czerwony burgundzki - RAL 3012
brudny różowy - RAL 3013
czerwony matowy - RAL 3014
różowy ciemny - RAL 3015
różowy jasny - RAL 3016
koralowy - RAL 3017
różowy ciemny - RAL 3018
truskawkowy - RAL 3020
czerwień kubańska - RAL 3022
różowo–brązowy - RAL 3027
bardzo ciemny różowy - RAL 3031
czerwony ciemny
- RAL 4001
liliowy ciemny - RAL 4002
fioletowy czerwony - RAL 4003
różowy intensywny - RAL 4004
buraczkowy - RAL 4005
niebieski liliowy - RAL 4006
różowy fioletowy - RAL 4007
ciemny fioletowy - RAL 4008
fioletowy sygnałowy - RAL 4009
fioletowy pastelowy - RAL 4010
różowy
- RAL 5000
niebieski wrzosowy - RAL 5001
niebieski turkusowy - RAL 5002
ultramaryna - RAL 5003
szafirowy szary - RAL 5004
niebieski czarny - RAL 5005
niebieski sygnałowy - RAL 5007
niebieski brylantowy - RAL 5008
niebieski szary - RAL 5009
niebieski atlantycki - RAL 5010
niebieski Ch2agall - RAL 5011
granatowy stalowy - RAL 5012
niebieski lekki - RAL 5013
niebieski kobaltowy - RAL 5014
błekitny szary - RAL 5015
niebieski średni - RAL 5017
niebieski morski - RAL 5018
turkusowy niebieski - RAL 5019
niebieski Capri - RAL 5020
niebieski zielony - RAL 5021
turkusowy morski - RAL 5022
niebieski ciemny - RAL 5023
błękitny popielaty - RAL 5024
niebieski pastelowy
- RAL 6000
zielony stepowy - RAL 6001
zielony szmaragdowy - RAL 6002
zielony liściasty - RAL 6003
zielony oliwkowy - RAL 6004
zielony niebieski - RAL 6005
zielony mech - RAL 6006
oliwkowy szary - RAL 6007
oliwkowy ciemny - RAL 6008
zielony brązowy - RAL 6009
zielony jodłowy - RAL 6010
zielona soczysta - RAL 6011
zielony groszkowy - RAL 6012
ciemny zielony - RAL 6013
zielony trzcinowy - RAL 6014
oliwkowy żółty - RAL 6015
ciemny oliwkowy - RAL 6016
zielony turkusowy - RAL 6017
majowa zieleń - RAL 6018
zielony żółty - RAL 6019
seledynowy średni - RAL 6020
zielony tlenkowy - RAL 6021
zielony blady - RAL 6022
oliwkowy brązowy - RAL 6024
Traffic green - RAL 6025
zieleń paproci - RAL 6026
zielony opal - RAL 6027
turkusowy jasny - RAL 6028
zielony sosnowy - RAL 6029
zielony miętowy - RAL 6032
zielony sygnałowy - RAL 6033
turkusowy ciemny - RAL 6034
turkusowy pastelowy
- RAL 7000
szary popielaty - RAL 7001
szary błękitny - RAL 7002
szary oliwkowy - RAL 7003
szary szałwiowy - RAL 7004
szary sygnałowy - RAL 7005
szary mysi - RAL 7006
szary beżowy - RAL 7008
szary kh2aki - RAL 7009
szary zielony - RAL 7010
szary średni - RAL 7011
szary stalowy - RAL 7012
szary bazaltowy - RAL 7013
szary brązowy - RAL 7015
szary łupek - RAL 7016
szary antracytowy - RAL 7021
szary czarny - RAL 7022
szary ciemny - RAL 7023
szary cementowy - RAL 7024
szary grafitowy - RAL 7026
szary granitowy - RAL 7030
szary kamienny - RAL 7031
stalowy średni - RAL 7032
szary beżowy - RAL 7033
szary oliwkowy - RAL 7034
szary żółty - RAL 7035
szary jasny - RAL 7036
szary platynowy - RAL 7037
szary stalowy - RAL 7038
szary agatowy - RAL 7039
szary kwarcytowy - RAL 7040
popielaty pirytowy - RAL 7042
szary jasny - RAL 7043
szary ciemny - RAL 7044
szary jedwabisty - RAL 7045
szary - RAL 7046
szary ciemniejszy - RAL 7047
szary mleczny
- RAL 8000
brązowy zielony - RAL 8001
orzechowy złocisty - RAL 8002
brązowy sygnałowy - RAL 8003
brązowy miodowy - RAL 8004
brązowy miedziany - RAL 8007
brąz sarny - RAL 8008
brązowy oliwkowy - RAL 8011
brązowy orzechowy - RAL 8012
brązowy czerwony - RAL 8014
brązowy irchowy - RAL 8015
kasztanowy - RAL 8016
brązowy mahoniowy - RAL 8017
ciemna czekolada - RAL 8019
brązowy szary - RAL 8022
brązowy czarny - RAL 8023
brązowy pomarańczowy - RAL 8024
brązowy kremowy - RAL 8025
brązowy blady - RAL 8028
brązowy
- RAL 9001
biały perłowy - RAL 9002
biało-szary - RAL 9003
biały sygnałowy - RAL 9004
czarny sygnałowy - RAL 9005
czarny głęboki - RAL 9010
biały alpejski - RAL 9011
Graphite black - RAL 9016
biały beskidzki - RAL 9017
Traffic black - RAL 9018
popielaty - RAL 9006
srebrny aluminiowy - RAL 9007
srebrny ciemny
Kuchnie Lakierowane Wysoki Połysk
Nasze kuchnie lakierowane dostępne w Warszawie to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz wyjątkowy design. Zapoznaj się z pełną ofertą kuchni na wysoki połysk i przekonaj się, jak możemy odmienić Twoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych ekspertów.
Jakie są Zalety i Wady Frontów z Połyskiem?
- bardzo szeroki zakres kolorów RAL, ICA
- różne rodzaje wykończenia: mat, półmat, połysk
- krawędzie frontów, pokryte są lakierem
- cokoł, listwy wykończeniowe, maskownice mogą być lakierowane
- błyszczące fronty znakomicie sprawdzą się w małych wnętrzach kuchennych
- fronty w połysku dobrze komponują się z innymi kolorami, drewnem
- lakier ulega utlenieniu i kolor po upływie lat może się zmienić
- w zależności od jakości zastosowanego lakieru, mogą się łatwo rysować
- widoczność odcisków palców
Jak Dbać o Lakierowane Fronty Kuchenne?
Do pielęgnacji frontów lakierowanych najlepiej używać miękkich ściereczek z mikrofibry, które skutecznie czyszczą bez potrzeby stosowania dodatkowych środków czyszczących. Im jaśniejszy kolor frontów wybierzemy, tym mniej dostrzegalne będą odciski palców. Mity dotyczące odporności na zabrudzenia frontów matowych w porównaniu do połysku można obalić - zarówno matowe, jak i błyszczące wykończenia wymagają regularnego czyszczenia.